DINA SPRING FUTSAL CUP 18.04.2020 - 19.04.2020

The next tournament   DINA SUMMER FUTSAL CUP  29-30.08.2020

  • 1.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 965.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 977.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • Slaid_988.jpg
  • Slaid_989.jpg
  • Slaid_990.jpg
  • Slaid_991.jpg
  • Slaid_992.jpg
  • Slaid_993.jpg
  • Slaid_994.jpg
  • Slaid_995.jpg
  • Slaid_997.jpg
  • Slaid_998.jpg
  • Slaid_999.jpg

 

Place logo  name  (20-21.04.2019) сity  country
1 Tosno MFK

 МФК Тосно

best players - Pavel Fitsev

Тосно Russia
2  Narva Un

 Narva United

best players - Andrei Resetnikov

 Narva Estonia
 3  Atletik Tosno

MFK Atletik

best players - Anton Fedorjov

 Тосно Russia
4  ROSES

ФК РОСЭС

best players - Ivan Taratunin

Petrozavodsk  Russia
5 Ganza Narva 

SK Ganza

best players - Pavel Popov

Narva

Estonia
6  SILMET

NPM Silmet

best players - Anton Masinistov

 Sillamäe   Estonia
7 Litchost moskva 

Личность

best players - Dmitri Titov

Moskva Russia 
8  PetrGU MFK

МФК "ПетрГУ" 

best players - Maksim Dorofeev

Petrozavodsk   Russia
9  jaunolaine

Jaunolaine

best players - Dmitri Antropov

Jaunolaine 

Latvia

 

start

end

team 1

team 2  

result 20.04

1

11:00

11:17

Личность

-

МФК "ПетрГУ"

0-0 

2

11:20

11:37

SK Ganza

-

NPM Silmet

1-0 

3

11:40

11:57

Narva United

-

Jaunolaine

3-0 

4

12:00

12:17

МФК Тосно

-

ФК РОСЭС

 5-2

5

12:20

12:37

SK Ganza

-

МФК "ПетрГУ"

2-0 

6

12:40

12:57

Narva United

-

MFK Atletik

 5-3

7

13:00

13:17

МФК Тосно

-

NPM Silmet

4-1 

8

13:20

13:37

ФК РОСЭС

-

Jaunolaine

 6-0

9

13:40

13:57

Личность

-

SK Ganza

1-3 

10

14:00

14:17

МФК Тосно

-

МФК "ПетрГУ"

4-0 

11

14:20

14:37

ФК РОСЭС

-

MFK Atletik

2-4 

12

14:40

14:57

Jaunolaine

-

NPM Silmet

 1-6

13

15:00

15:17

Личность

-

Narva United

1-1 

14

15:20

15:37

МФК Тосно

-

SK Ganza

3-1 

15

15:40

15:57

Jaunolaine

-

МФК "ПетрГУ"

1-2 

16

16:00

16:17

NPM Silmet

-

MFK Atletik

3-2 

17

16:20

16:37

Личность

-

МФК Тосно

 0-7

18

16:40

16:57

ФК РОСЭС

-

Narva United

 2-2

19

17:00

17:17

Jaunolaine

-

SK Ganza

1-2 

20

17:20

17:37

MFK Atletik

-

МФК "ПетрГУ"

2-1 

21

17:40

17:57

Личность

-

ФК РОСЭС

0-2 

22

18:00

18:17

Jaunolaine

-

МФК Тосно

2-5 

start

end

team 1

team 2  

result 21.04

23

10:00

10:17

Личность

-

Jaunolaine

4-1 

24

10:20

10:37

MFK Atletik

-

SK Ganza

2-1 

25

10:40

10:57

МФК "ПетрГУ"

-

Narva United

0-5 

26

11:00

11:17

SK Ganza

-

ФК РОСЭС

1-2 

27

11:20

11:37

Narva United

-

МФК Тосно

3-1 

28

11:40

11:57

MFK Atletik

-

Jaunolaine

 4-0

29

12:00

12:17

МФК "ПетрГУ"

-

ФК РОСЭС

 0-0

30

12:20

12:37

NPM Silmet

-

Narva United

2-4 

31

12:40

12:57

MFK Atletik

-

МФК Тосно

1-5 

32

13:00

13:17

SK Ganza

-

Narva United

1-2 

33

13:20

13:37

Личность

-

NPM Silmet

4-2 

34

13:40

13:57

NPM Silmet

-

ФК РОСЭС

1-3 

35

14:00

14:17

Личность

-

MFK Atletik

1-2 

36

14:20

14:37

МФК "ПетрГУ"

-

NPM Silmet

2-3 

 

team

1

2

3

4

5

6

7

8

9

balls

points

place

1

Russia

Личность

Moskva 

 Litchost moskva  0-7 0-0  1-3  0-2   4-2  1-2 4-1  1-1   11-18

2

Russia

МФК Тосно

Тосно 

 7-0  Tosno MFK  4-0 3-1  5-2  4-1  5-1  5-2  1-3   34-10  21  1

3

Russia

МФК "ПетрГУ" 

Petrozavodsk  

 0-0 0-4  PetrGU MFK   0-2 0-0  2-3
 1-2  2-1 0-5  5-17   5  8

4

Estonia

SK Ganza

Narva

3-1  1-3  2-0  Ganza Narva  1-2  1-0 1-2  2-1   1-2  12-11  12  5

5

Russia

ФК РОСЭС

Petrozavodsk 

 2-0 2-5  0-0   2-1 ROSES   3-1  2-4 6-0  2-2   19-11  14

6

Estonia

NPM Silmet

Sillamäe

 2-4 1-4   3-2 0-1  1-3 

 SILMET

 3-2  6-1 2-4   18-21

7

Russia

MFK Atletik

 Тосно 

 2-1  1-5  2-1 2-1   4-2  2-3 Atletik Tosno  4-0  3-5 20-18
 15  3

8

Latvia

Jaunolaine

Jaunolaine

1-4  2-5  1-2   1-2 0-6   1-6 0-4  jaunolaine   0-3 6-32 

9

Estonia

Narva United

Narva

 1-1 3-1  5-0   2-1  2-2 4-2  5-3 3-0   Narva Un 25-10  20 

 

 Support 9-23 (UTC+1) 

 

 

Vkontakte Odnoklassniki facebook

 

 Tournaments Partners

 

All tournament

 

Estonia Summer Cup 
Narva Cup 
SWC2015

Dina Logotip 200 200

  SILLAMAE LOGO
 Europa Cafe inger silvestnik narva   gumnasium Ulei Matveika kubokmira
 errea3 laagna   molodoi  liivarand FFMO meresuu  Baltic liiga ee  webstudio 
Telegraf futboloff Federatia Petrazavodska Yes Molodoi ee sekundomer sportandme logo EJL
Footcom ranna Noorus 24sport Ulei Infootball.me Dokaball pohjarannik
2019 Atletik Tosno Tosno MFK Narva Un PetrGU MFK Litchost moskva ROSES SILMET jaunolaine
2018 jaunolaine Ganza Narva logo Dina 100 70 King Line Klimov FK Molycorp Peterburg04 Uran Rosnou
2017 logo Dina 100 70 AtlantGsom Elifert Cheremosh Chernovtsi jaunolaine SILLAMAE LOGO AtlantGsom Cheremosh Chernovtsi
2016 Cosmos Tallinn logo Dina 100 70 Ingrija Mir Moskva AtlantGsom Ingrija logo Dina 100 70 Mir Moskva
2015 Gatchina Gerb Cosmos Tallinn Molycorp logo Dina 100 70 OCU Minsk Hmel Vitebsk Ingrija Black Haws