DINA SUMMER FUTSAL CUP 29.08.2020 - 30.08.2020

The next tournament   DINA SPRING FUTSAL CUP  24-25.04.2021

  • 1.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 965.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 977.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • Slaid_988.jpg
  • Slaid_989.jpg
  • Slaid_990.jpg
  • Slaid_991.jpg
  • Slaid_992.jpg
  • Slaid_993.jpg
  • Slaid_994.jpg
  • Slaid_995.jpg
  • Slaid_997.jpg
  • Slaid_998.jpg
  • Slaid_999.jpg

3-4.08.2019, Sillamäe spordikomleks, suur saal

start

end

team 1

team 2  

result 03.08

1

16:30

17:00

Личность Litchost moskva

Ganza Narva Ganza

1-5 

2

17:06

17:36

Ganza Ganza Narva

Narva Un Narva United

 1-2

3

17:42

18:12

Личность Litchost moskva

Narva Un Narva United

 4-7

start

end

team 1

team 2  

result 04.08

4

10:00

10:30

Личность Litchost moskva

logo Dina 100 70 DINA

1-3 

5

10:36

11:06

Narva United Narva Un

logo Dina 100 70 DINA

3-4 

6

11:12

11:42

Ganza Ganza Narva

logo Dina 100 70 DINA

6-4 

7

11:48

12:18

1 PLACE Ganza  Ganza Narva

 

Litchost moskva Личность 4 PLACE

6-2 

8

12:24

12:54

2 PLACE Narva United  Narva Un

 

logo Dina 100 70DINA 3 PLACE

4-9 

9

13:00

13:30

3-4 place Narva United Narva Un

 

Litchost moskva Личность 3-4 place

5-8 

10

13:36

14:06

FINAL Ganza Ganza Narva

 

logo Dina 100 70 DINA  FINAL

7-2 

 

 

team Group A

1

2

3

4

balls

points

place

1

estonia 640

Narva United

Narva

Narva Un   7-4  2-1 3-4  12-9   6

2

russia 640

Личность

Москва

4-7  Litchost moskva  1-5  1-3  6-15   0

3

estonia 640

Ganza

Narva

1-2  5-1 

Ganza Narva 

6-4  12-7 

4

estonia 640

DINA

Sillamäe

 4-3  3-1 4-6   logo Dina 100 70  11-10 6

 

Place logo  name  сity  country
1  Ganza Narva

 Ganza

best player - Jakovlev Andrei

best forward  - Sergei Trostin

Narva Estonia
 2  logo Dina 100 70

 DINA

best player - Gornev Andrei

best goalkeeper  - Roman Travkin

Sillamae Estonia
3 Litchost moskva

Личность

best player - Igor Pavlovi

best defender - Dmitri Titov

Moskva 

Russia
4  Narva Un

Narva United

best player - Aleksandr Metelisha

Narva  Estonia

 Support 9-23 (UTC+1) 

 

 

Vkontakte Odnoklassniki facebook

 

 Tournaments Partners

 

All tournament

 

Estonia Summer Cup 
Narva Cup 
SWC2015

Dina Logotip 200 200

  SILLAMAE LOGO
 Europa Cafe inger silvestnik narva   gumnasium Ulei Matveika kubokmira
 errea3 laagna   molodoi  liivarand FFMO meresuu  Baltic liiga ee  webstudio 
Telegraf futboloff Federatia Petrazavodska Yes Molodoi ee sekundomer sportandme logo EJL
Footcom ranna Noorus 24sport Ulei Infootball.me Dokaball pohjarannik
2019 Atletik Tosno Tosno MFK Narva Un PetrGU MFK Litchost moskva ROSES SILMET jaunolaine
2018 jaunolaine Ganza Narva logo Dina 100 70 King Line Klimov FK Molycorp Peterburg04 Uran Rosnou
2017 logo Dina 100 70 AtlantGsom Elifert Cheremosh Chernovtsi jaunolaine SILLAMAE LOGO AtlantGsom Cheremosh Chernovtsi
2016 Cosmos Tallinn logo Dina 100 70 Ingrija Mir Moskva AtlantGsom Ingrija logo Dina 100 70 Mir Moskva
2015 Gatchina Gerb Cosmos Tallinn Molycorp logo Dina 100 70 OCU Minsk Hmel Vitebsk Ingrija Black Haws